Kontakta oss

Nordic Flanges har säljkontor och produktion i både Sverige och Finland. Kontakta vår kunniga säljpersonal via telefon eller mail eller fyll i dina kontaktuppgifter i formuläret längst ned på sidan så kontaktar vi dig.

Allmänna kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter till ledningen hittar du på nordicflanges.com/ledning.

Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB

Växel: 08 587 979 00

E-Post: info@nordicflanges.com

Nordic Flanges Oy

Växel: +358 6 8238 750

E-Post: info@nordicflanges.com

Ferral Components Oy

Växel: +358 8 4640 200

E-Post: sales@ferral.fi

Hemsida: www.ferral.fi

Sales

Jessica Östling

Team Leader
Mobil: +46 70 910 11 47
Telefon: +46 8 587 979 02
E-Post: ​jessica.ostling@nordicflanges.com

Elisabeth Öberg

Elisabeth Öberg

Innesäljare
Mobil: +46 72 163 48 23
Telefon: +46 660 299 722
E-Post: ​elisabeth.oberg@nordicflanges.com

Sara Stockfelt

Innesäljare
Mobil: +46 72 163 48 21
Telefon: +46 660 299 720
E-Post: ​sara.stockfelt@nordicflanges.com

Per Bruér

Per Bruér

Sales Manager
Mobil: +46 70 494 60 24
Telefon: +46 8 587 979 24
E-Post: per.bruer@nordicflanges.com

Dan Sundström

Dan Sundström

Innesäljare
Mobil: +46 73 713 46 77
Telefon: +46 660 29 97 11
E-Post: dan.sundstrom@nordicflanges.com

Jonas Lindberg

Jonas Lindberg

Teknisk Säljare
Mobil: +46 70 202 04 97
Telefon: +46 660 299 724
E-Post: jonas.lindberg@nordicflanges.com

Johan Iskaksson

Johan Isaksson

Produkt- och Marknadschef
Mobil: +46 73 650 84 87
Telefon: +46 8 58 79 79 04
E-Post: ​johan.isaksson@nordicflanges.com

Allmänna kontaktuppgifter

Allmänna kontaktuppgifter

Sales Team Finland

Juho Niemi

Juho Niemi

Försäljnings och Marknadsschef NFOY
Tel: +358 (0)6 823 87 50
Mobil: +358 (0)447 799 449
E-Post: ​Juho.niemi@nordicflanges.com

Sanna Kauppinen

Sanna Kauppinen

Innesäljare
Aluminium
Telefon: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 3433 016
E-Post: ​sanna.kauppinen@nordicflanges.com

Annette Hansson

CFO Finland
Telefon: +358 50 562 5834
E-Post: ​annette.hansson@nordicflanges.com

Ari Ahlgren

Ari Ahlgren

COO
Telefon: +358-(0)44-5640 751
Telefon: +358-(0)6-8238 751
E-Post: ​ari.ahlgren@ferral.fi

Allmänna kontaktuppgifter

Kontaktpersoner

Johan Iskaksson

Johan Isaksson

Produkt- och Marknadschef
Mobil: +46 73 650 84 87
Telefon: +46 8 58 79 79 04
E-Post: ​johan.isaksson@nordicflanges.com

Patrick Hellström

Patrick Hellström

Platschef och Produktionschef Själevad
Telefon: +46 660 29 97 23
E-Post: ​patrick.hellstrom@nordicflanges.com

Marianne Fastén

Controller Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB
Telefon: +46 660 29 97 21
E-Post: marianne.fasten@nordicflanges.com

Hilmija Draganovic

Kvalitetschef
Mobil: +46 73 824 67 27
Telefon: +46 660 299 712
E-Post: hilmija.draganovic@nordicflanges.com